Publikacje/Książki

Szczeniakowo

Jesienią 2012 roku ukazał się, wydany nakładem wydawnictwa Novae Res mój drugi poradnik, zatytułowany „Szczeniakowo. Poradnik szczęśliwego właściciela szczęśliwego psa.”

Jest to kompleksowy poradnik dotyczący posiadania psa, skierowany do dwóch grup odbiorców:

– osób, które pierwszy raz w życiu decydują się na zakup/adopcję czworonożnego pupila. Rozdziały dotyczące wyboru psa, jego socjalizacji, wychowania, treningu posłuszeństwa oraz diety przedstawione w oparciu o praktyczne zasady funkcjonowania psiego umysłu pozwalają lepiej zrozumieć postępowanie nowego towarzysza życia, a także kształtować jego zachowanie.

– osób, które już posiadają psa i chcą lepiej zrozumieć zasady funkcjonowania jego umysłu: pojawiania się pewnych zachowań (tych kłopotliwych i nie).

Poradnik dostępny jest zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Można go kupić w różnych księgarniach:

dobre-ksiazki.com.pl

Gandalf

Bonito

Ceneo.pl

Strachopies 2.0

W 2013 wydałem w formie selfpublishingu następną wersję poradnika dotyczącego bojaźliwości: „Strachopies 2.0”. Zawiera ona kompendium praktycznej wiedzy na temat sposobów radzenia sobie z bojaźliwością u psów, przydatnej dla właściciela problematycznego czwroronoga.

Poradnik dostępny jest w księgarniach internetowych w postaci elektronicznej:

Virtualo

Ceneo.pl

Można też go zamawiać pisząc do mnie na adres: gfirlit@gmail.com

 

Strachopies

W lutym 2008 roku nakładem wydawnictwa „Książka i wiedza” ukazała się moja publikacja „Strachopies”, poradnik dla właścicieli psów bojaźliwych. Zawiera ona kompendium praktycznej wiedzy na temat sposobów radzenia sobie z bojaźliwością u psów, przydatnej dla właściciela problematycznego czwroronoga.