Jakiś czas temu razem z Magdą Bartoszewską wpadliśmy na pomysł zbadania ilości i rodzajów schorzeń behawioralnych występujących w naszej ulubionej rasie - bullterierach w Polsce oraz podjęcia próby ich analizy na tle ogółu rasy. W wyniku tych prac powstała poniższa ankieta. Pierwotną wersję tej ankiety stworzyła Małgorzata Kędziorek, licencjonowany trener z Warszawy, jej strona dostępna jest tu:

Ponieważ podobnych badań brakuje w naszym kraju, wpadłem na pomysł, aby rozszerzyć akcję na inne rasy, a także na psy nierasowe.

Obecnie nie prowadzę analizy ankiet. Wypełnienie ankiety nie stanowi też warunku do współpracy ze mną.

Jeśli jednak zechcą Państwo poświęcić swój czas i wypełnić ankietę, serdecznie zapraszam. W przyszłości być może dane te posłużą do przeprowadzania jakiegoś badania.

Pobierz proszę poniższy plik, wypełnij ankietę i wyślij na mój adres kontaktowy. Ankieta jest zupełnie anonimowa, tym bardziej proszę o udzielanie naprawdę szczerych i prawdziwych odpowiedzi.

Czas trwania ankiety jest nieokreślony.

Ankieta problemy behawioralne psów

Po pobraniu pliku otwieramy go 2 krotnie klikając na nazwie pliku w eksploratorze Windows albo innym programie do przeglądania zawartości dysku. Po wypełnieniu ankiety wybieramy opcję Plik/Zapisz Jako i podajemy nazwę pliku typu: gf_pies1.doc lub gf_suka1.doc [swoje inicjały_suka/piesNrKolejny.doc] (nie zapisujemy pliku jako szablonu Microsoftu Word tylko jako dokument Microsoft Word). Pliki przesyłamy na podany w kontakcie adres mejlowy.

Grzegorz Firlit | 2014-01-23 11:00 drukuj